Language Selection
EVGA Advanced RMA

Przedstawiamy Zaawansowany program RMA od EVGA w Europie

Czym jest program EAR, jakie mam z niego korzyści I jak z niego skorzystać?

Program EAR umożliwia wysyłke produktu jeszcze przed otzrymaniem przez EVGA zepsutego. Porgram kierowany jest do wszystkich zarejstrowanych posiadaczy kart EVGA które są na gwarancji. W ten sposób skracamy do minimum czas w jakim Twój komputer nie działa. Program wymaga wpłaty zabezpieczenia na wartość produktu, wymieniont produkt jest wysyłany do klienta. Klient ma 30dni na odesłanie produktu, wtedy EVGA zwalnia zabezpiecznie. Aby wziąć udział w programie wystarczy zarejstorować swój produkt w dziale ‘support’ na naszej stronie. W momencie uruchomienia procedury RMA bedziesz miał wybrór czy chcesz skożystać ze standardowej procedury czy z program EAR. EVGA RMA link i nasz automat przeprowadzi Cie przez caly proces.


Specjalny program dla posiadaczy GTX 580/570 I GTX480

Aby uczcić rozpoczęcie program EAR. EVGA dla kart 580/570 i 480 dla programu EAR, dla kart kupionych w Grudniu 2010 i styczniu 2011 zapewnimy klientom darmową wysyłkę RMA dla programu EAR. Karta musi być zarejestrowana w 30dni od daty zakupu.

Jak wziąć udział w promocji? To bardzo proste, kup EVGA GTX 580/570 lub 480 w Grudniu lub styczniu I zarejestruj się w 30dni po zakupie. Jeżeli zgłosisz kartę naw programie EAR, EVGA wyśle automatycznie mailem darmowy kupon na przesyłkę UPS.

 

© EVGA Corporation. All other trademarks are the property of their respective owners.

* Promotion valid only for customers living within the EVGA EU region.